Eco svadba

Zero waste svadby sú prospešné pre našu planétu a zároveň majú svoje malé čaro. Predstavte si ako vám  prinesú prstienky v drevenej krabičke, alebo vôňu poľných kvetov namiesto dotyku umelých. Pre eco svadbu je typický aj RAW sweet table, či RAW svadobná torta. Raw výrobky sú nepečené no veľmi chutné koláčiky, či torty. Eco svadby sa poväčšine uskutočňujú v záhradách, preto sú skôr obľubov pre novomanželov s nižším počtom hostí. Je vhodné ak pozvánky na svadbu sú preposlané hosťom elektronicky a nevyužíva sa papier zo spílených stromov. Vizuál pozvánky sa môže urobiť rovnako krásny a zároveň môže byť poslaný aj šetrnejšou formou pre naše životné prostredie. Možnosť vizuálov tlačovín na svadbu nájdete v našich  svadobných oznámeniach. 

Slovenská svadba

Nie je divu, že naše slovenské svadby sú tak obľúbené. Zvyky, ktoré máme k nám patria a sú dôležitou súčasťou svadby - krásne vyplnia celý jej priebeh. Čepčenie, či sňatie vienka alebo rozpletenie vrkočov sú symbolom mladých dievčat, ktoré sa stávajú ženami. Čepčenie býva o polnoci s folklórnym sprievodom. Alebo - mať typické slovenské jedlá k svadobnej hostine, mňam !  Slepačia polievka pekne zahreje na duši, a občas pre šťastie tam hodťe novomanželom veľkú hrstku soli.  
Zorganizujeme vám všetko ako šité pre slovenskú nevestu 

Glamorous svadba

Sú pripravené pre mnohopočetné svadby, plné hostí a temperamentu. Pre ušetrenie miesta v priestore, sa využívajú na svadobnej hostine barové stoly a hostia si môžu naberať z jedného bufetového stolu občerstvenie. V priestore sa nenachádzajú stoličky a tým pádom je veľmi vhodný na tancovanie. Je vhodné pre takýto typ svadby vybrať miesto kde je možné sláviť deň novomanželov aj po 22ej hod. O polnoci sa krája veľkolepá torta a hudba neprestajne hraje a zábava ako aj úsmevy na tvári nikdy neustanú

MagicDay